Funkcje smyczy w reklamie

kartki świąteczne Etykiety na koperty https://booklet.pl/produkty-i-rozwiazania/35-etykiety-samoprzylepne-na-koperty Drukarnia Booklet

funkcje_smyczy_w_reklamie.jpg

Prowadzą reklamę firmową często menadżerowie od marketingu sięgają po smycze reklamowe. Są to, bowiem gadżety, które w swej istocie łączą nie tylko funkcję nośnej reklamy, lecz również spełniają praktyczne zadania, a w związku z tym są stosowane w życiu codziennym, co uwydatnia efekty kampanii promocyjnej. Bowiem jest sfera takich gadżetów reklamowych, które z użytecznością nie mają wiele wspólnego, na pewno nie należą do niech jednak wspomniane smycze, na których dziś na całym świecie wiszą miliony telefonów, kluczy wszelkiego rodzaju, oraz innych przedmiotów przypiętych czy przymocowanych do ich nasad. W zasadzie, bowiem smycz składa się z dwóch elementów, pierwszym z nich jest pasek, z reguły grubości około jednego lub drwach centymetrów, który zakłada się na szyje, jako przysłowiową obrożę i tu właśnie zastanawiające jest to, dlaczego smycz.

www.foto-vistula.pl

Odpowiedź odnajduje się sama patrząc na drugi element składowy, jaki zawierają smyczy, jest to, bowiem zapinka, która z reguły bardzo przypomina zapięcie, jakie właśnie występuje w przypadku psich smyczy. Cały taki produkt, nie tylko może dumnie zwisać na szyi, lecz i służyć do bezpiecznego noszenia telefonu, portfela, aparatu cyfrowego, czy czegokolwiek, co da się przypiąć za klamerkę. Dla reklamodawców jednak najważniejszy jest pasek, na którym to umieszcza się stosowny wzór graficzny, w zasadzie od siły marki i firmy promującej się w ten sposób zależy to czy dane smycze będą gratisem czy trzeba za nią zapłacić. I tu powstaje paradoks, bowiem za smycze szarych, podrzędnych firm nie trzeba płacić zaś uznane marki oczekują honorarium za możność noszenia tej nietypowej i praktycznej odmiany biżuterii, wynika to stąd, że anonimowe firmy stosują formę promocji i reklamy, zaś znane marki wychodzą z założenia, że noszenie takich smyczy to po prostu dla ludzi prestiż i w związku z tym za taki przywilej należy zapłacić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *