Smycz – upominek reklamowy

Smycz – upominek reklamowy
Naklejki do rozdawania https://booklet.pl/produkty-i-rozwiazania/20-naklejki-do-rozdawania Drukarnia Booklet

smycz_upominek_reklamowy.jpg

Upominki reklamowe to obecnie szeroka gałąź branży reklamowej i promocyjnej. Wiele firm proponujących na rynku tego typu usługi posiada szeroki wybór różnego typu gadżetów promocyjnych. Upominki firmowe mogą się znacznie różnić między sobą zarówno jakością, jak i przeznaczeniem.

Jednak charakterystyczną cechą każdego gadżetu reklamowego jest posiadanie loga firmy, marki lub produktu, który promuje. Jednym z najczęściej nabywanych upominków firmowych są smycze reklamowe. Smycze to szeroki asortyment wielu przeróżnych smyczy reklamowych, które mogą się przydać do przeróżnych celów, w zależności od ich rodzaju i budowy.

Oprócz typowych smyczy zakończonych brelokiem, linką na telefon komórkowy czy kółkiem na klucze są również produkowane smycze bardziej nietypowe, takie jak krótkie smycze-breloki, smycze w formie zamka błyskawicznego (tzw. suwakowe), zawierające jako wykończenie uchwyt na butelkę, karabińczyk, otwieracz do butelek, a także wyposażone w pokrowiec czy kieszeń na telefon komórkowy. Smycz można powiesić na wieszak na klucze. Również materiały, z których wykonywane są smycze mogą być bardzo różne.

Przykładem są materiały tekstylne, guma, silikon, metal czy PCV. Dzięki temu każdy może wybrać rodzaj smyczy, jak a najbardziej odpowiada jego potrzebom i oczekiwaniom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *